Українська Русский
Хостинг CityHost.com.ua

Про нас


Товариство з обмеженою відповідальністю «Техпроект» створено в червні 2004 року і спеціалізується на проектуванні:

об’єктів паливно-енергетичного комплексу (від облаштування свердловин до облаштування УКПГ, УППГ, УКПН, УКПНГ, ДКС, ГС);
газопереробних, нафтопереробних об'єктів;
магістральних газопроводів.

Крім того, наші спеціалісти можуть проектувати об’єкти промислового та цивільного призначення.

А саме:

Внутрішні інженерні мережі (водопровід та каналізація, опалення та вентиляція, газопостачання, електропостачання, автоматизація і КВП, зв'язок і сигналізація);

Зовнішні інженерні мережі (водопостачання, каналізація, теплові мережі, газопостачання низького, середнього та високого тиску, електропостачання, зв’язку і сигналізації, електроосвітлення);

Розробка спеціальних розділів проекту (оцінка впливу на навколишнє середовище, охорона праці, проектування організації будівництва, ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки).

  Підприємство надає консультативну допомогу по проектуванню, облаштуванню, експлуатації нафтогазовидобувних і нафтогазопереробних об’єктів.

За роки нашої роботи налаштовані тісні контакти зі значною кількістю підприємств, що виготовляють промислове обладнання, з проектними організаціями, дозвільними структурами.

Все це, а також наявність кваліфікованих спеціалістів дозволяє в стислі терміни з високою якістю вирішувати проблеми по проектуванню облаштування об’єктів з видобування та переробки нафти і газу.

Серед наших постійних замовників такі як ГПУ «Полтавагазвидобування» яке є одним з основних виробників природного газу і газового конденсату в Україні, ТОВ «Промислова компанія Газвидобування», ТОВ «РосУкрОйл», ТОВ «Нафтогазрозвідка», ТОВ "Бурова компанія "Рудіс"".

Найбільші замовлення виконані нами:

  • “Облаштування Копилівського ГКР. Тимчасова дослідно-промислова установка для пробної експлуатації свердловин Копилівського ГКР”
  • “Облаштування Макарцівського ГКР. Тимчасова дослідно-промислова установка для пробної експлуатації свердловин Макарцівського ГКР”
  • “Облаштування Покровської площі. Тимчасова дослідно-промислова установка для пробної експлуатації свердловин Покровської площі”
  • Облаштування Машівського ГКР. Реконструкція установки НТС з турбодетандерною установкою”
  • “Облаштування Матвіївського ГКР. Газопровід підключенняУКПГ Матвіївка-ДКС Солоха”
  • “Облаштування Більського НГКР. Реконструкція установки НТС Більської УКПГ”
  • “Облаштування Солохівського НГКР. Реконструкція установки НТС з детандер-генераторною установкою на ГС-Солоха”
  • Та ряд інших замовлень.

Деякі фотографії з вищенаведених об'єктів
ви можете переглянути в нашому Фотоархіві

До складу працівників фірми входять інженери конструктори і інженери технологи, які безпосередньо займаються проблемою збільшення нафтогазоконденсатовилучення свердловин із низькими пластовими і статичними тисками, а також утилізацією попутніх нафтових газів, газів вивітрювання і дегазації. З цією метою розробляються, виготовляються і впроваджуються із (пусконалагоджувальними роботами), насоси глибинні струминні універсальні (рідинні і газорідинні) і ежекторні установки (ежектори багатоцільового призначення (газові, рідинні, одно та двоступеневі)).

Ми здійснюєм проектування облаштування даного типу насосів.

ООО ТЕХПРОЕКТ. Проектирувания, конструирувания, перевозки Интернет студия Конструктив - Разработка сайтов, хостинг, реєстрация доменов