Українська Русский
Хостинг CityHost.com.ua

Умови

Наша компанія надає свої послуги як юридичним особам так і приватним замовникам, а також контролюючим органам і державним організаціям. Нашими клієнтами можуть стати представники будь-якої ланки: підрядник, субпідрядник, фізичні та юридичні особи, проектні організації, контролюючі і наглядові органи.

Невід'ємним чинником, є укладення двостороннього договору про надання тих або інших послуг між нашою компанією, як Виконавцем і клієнтом, як Замовником. Терміни виконання робіт заздалегідь узгоджується з клієнтом. Весь перелік послуг, що надаються, вноситься до додатку до договору і є невід'ємною частиною договору.

Виїзд на об'єкт для вимірів і уточнення даних можливий тільки після укладення договору. Виїзд на об'єкт для консультацій здійснюється по попередній домовленості при виробничій необхідності.

Для підготовки і випуску всієї документації, що надається нами, ми використовуємо наступне ліцензоване програмне забезпечення: АВК-3, ІСС Зодчий, АutoCad, Xara, WinCC, Indel, Ms Oficce.

Файли з розробленою документацією є власністю нашого підприємства. Передача розробленої документації у файлах ПЗ в якому вона була створена здійснюється тільки по додатковій домовленості з клієнтом. Кошторисна документація, графіки виробництва робіт, ППР, видаються виключно в друкарському вигляді, у вигляді текстових або графічних файлів.

ООО ТЕХПРОЕКТ. Проектирувания, конструирувания, перевозки Интернет студия Конструктив - Разработка сайтов, хостинг, реєстрация доменов